Húsvéti búvártúra Hurghadára

Főoldal » Húsvéti búvártúra Hurghadára

Húsvéti túrát szervezünk Hurghadára napi merülésekkel! Merülj velünk a világ egyik legszebb tengerében és nézzük meg együtt Luxor egyedülálló műemlékeit és a gizai piramisokat! A Budapest-Hurghada közvetlen charter járat által nyújtott kényelmi szempontok, az utazás egyszerűsége, a hotel kényelme és ellátásának színvonala, a búvárhajó és a bázis által nyújtott magas minőségű szolgáltatás eddig minden esetben kiváltotta a búvárok elégedettségét.

A túra időpontja: 2010. 03. 31 – 04. 07.

Program:

BUD – HRG – BUD, 5 napos merülési csomag, elhelyezés 7 éjszakára 3 csillagos hotelben félpanziós ellátással, utolsó napon szabadon választott fakultatív program.

A merülőhelyek változatosságáról, a már jól megszokott hangulatról és magas szintű szolgáltatásról mi gondoskodunk! Olvass tovább….

További részleteketről érdeklődj e-mailen, vagy szólj hozzá!


2010.07.22. óta 319 látogató olvasta